Seznam registrovaných závodníků 2020

Zapamatujte si svoje startovní číslo pro rychlejší odbavení na startu.

Č. Jméno Příjmení Ročník Kategorie Horolezec
3 Bronislav Chromý 1988 HMA SVČ Lipník nad Bečvou
4 Ladislav Hejda 1972 MB
5 Petr Pavliska 1989 MA
6 Robert Gryga 1984 MA
7 Martin Cekl 1988 MA
8 Zdeněk Fojtík 1980 MB
9 Tomáš Valenta Valenta 1978 HMA
10 Jiří Peňaška 1982 MA
11 Pavel Pustina 1985 MA
12 Tomáš Čermák 1987 HMA
13 Radek Leszczynski 1975 MB
14 Pavel Vysloužil 1979 MB
15 Veronika Drtilová 1985 ŽA
16 Jan Studený 1979 MB
17 Roman Škrabiš 1978 HMA
18 marketa ficnarová 1974 ŽB
19 Jiří Helleší 1979 MB
20 Ivo Soviš 1971 MB
21 Ondřej Pouč 1972 MB
22 Miroslav Batěk 1954 MD
23 Semi Struhár 2002 MA
24 Tomáš Gromus 1976 HMA
25 Barbora Gromusová 1979
26 Martin Valigura 1973 MB
27 Vladimír Šimek 1975 MB
28 Václav Sedláček 1986 MA
29 Richard Horak 1975 MB
30 Karel Stržínek 1964 MC
31 Martina Krčová 1972
32 Aleš Křenek 1985 MA
33 Martin Straka 1984 MA
34 Jan Frankovič 1976 MB
35 Jan Zavičák 1980 MB
36 Jaromír Doležal 1974 MB
37 Irena Ambrožová 1975 ŽB
38 Jiří Jaroš 1968 MC
39 Tomáš Měrka 1972 MB
40 Michal Škarabela 1974 MB
41 David Richter 1977 MB
42 Tomáš Měrka 2003 J
43 Jarmila Kuncová 1978 ŽB
44 Radka Habigerová 1995 ŽA
45 Štěpán Malec 1983 MA
46 Veronika Škrottová 1988
47 Ondřej Vortel 1987 MA
48 Petr Ondráček 1981 MA
49 Ondřej Kacar 1986 MA
50 Hana Švédová 1986 ŽA
51 Klára Dvořáková 1981 ŽA
52 Tomáš Handl 1975 MB
53 Petr Havlas 1980 MB
54 Přemotivovanej Kretén 1990 MA
55 Komtesa z Dý sí 1984 ŽA
56 Michal Petreň 1989 MA
57 willis fireball 1970 MC
58 Ondrej Dvorak 1986 MA
59 Pavel Dubový 1972 MB
60 David Kunc 2004 J
61 Marek Zaoral 1989 MA
62 josef Smolicha 1956 MD
63 MARTIN STRYK 1975 MB
64 Radomir Kriz 1977 MB
65 Jana Václavková 1989 ŽA
66 Petr Vymazal 1975 MB
67 Vojtěch Březina 1986 MA
68 Vladimír Květoň 1968 MC
69 Antonín Harapát 1974 MB
70 david najman 1974 MB
71 Hana Janků 1984 ŽA
72 Milan Žůrek 1966 MC
73 Zdeněk Dittrich 1968 MC
74 Adam Kožina 1985 MA
75 Jan Filgas 1973 MB
76 Lukáš Trnka 1983 MA
77 Michal Večeř 1984 MA
78 Karel Toman 1980 MB
79 Jiří Macháček 1992 MA
80 Markéta Odehnalová 1993 ŽA
81 Jiří Vašíček 1973 MB
82 Jan Kubec 2000 MA
83 Josef Šustr 1979 MB
84 Jarmila Šustrová 1987 ŽA
85 Jaromír Vaněk 1948 MD
86 Martin Chovanec 1987 MA
87 prokop patterman 2003
88 Pavel Patterman 1973 HMA
89 Tomáš Krejčí 1986 MA
90 Radim Klembara 1994 MA
91 Vašek Svoboda 1991 MA
92 kuba vanous 1992 MA
93 Jiří Bezucha 1962 MC
94 Otakar Srovnal 1942 HMB
95 Otakar Srovnal 1975 HMA
96 Aleš Vaňous 2000 MA
97 Zdeněk Klučka 1976 MB
98 Petr Neugebauer 1975 MB
99 Michal Janků 2003 J
100 Marek Poledna 1976 MB
101 Daniel Gromus 1978 HMA
102 Vaclav Stanek 1989 MA
103 Tomáš Cahlík 1987 MA
104 Martin Porubský 1991 MA
105 David Babiánek 1993 MA
106 Petr Novosád 1993 MA
107 David Malec 1996 MA